Opieka dla seniora

Nasza firma od 2012 roku specjalizuje się w pośrednictwie pracy dla Opiekunów i Opiekunek seniorów w Niemczech.

Współpracujemy przede wszystkim z Opiekunkami z Polski i Ukrainy, ale również z innych krajów, takich jak Bułgaria, Słowacja, Gruzja, Litwa. Niezależnie od narodowości wszystkie nasze Opiekunki pracują legalnie i w oparciu o umowę.

W naszej bazie mamy Opiekunki zarówno z podstawową znajomością języka niemieckiego, jak i z zaawansowaną. Oprócz tego współpracujemy również z opiekunkami, które posługują się językiem włoskim lub angielskim.

Cenimy lojalność

Doceniamy lojalność naszych stałych Opiekunek i chętnie kontynuujemy z nimi współpracę. Ale nie zamykamy się na nowe osoby i ciągle przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do pracy.

Opieka seniora to nie tylko znajomość języka niemieckiego, ale także doświadczenie. Ważne jest doświadczenie w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, takich jak higiena osobista, zmiana pieluch/wkładek, mycie zębów, pielęgnacja protezy, rozbieranie i ubieranie, itp.

Nasi opiekunowie posiadają doświadczenie, referencje, często mają ukończone kursy lub wykształcenie kierunkowe.

Na czym polega praca?

W opiece seniora najważniejsza jest pomoc w codziennych czynnościach, takich jak toaleta, czy spożywanie posiłków oraz pomoc w poruszaniu się. Należy jednak pamiętać, aby nie wyręczać seniora i nie odbierać mu poczucia samodzielności. Pamiętajmy także, że seniorzy chcą kontynuować swoje rutyny i obejrzeć ulubiony serial lub zagrać w ulubioną grę.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą?

Jeśli jesteś osobą prywatną lub agencją i poszukujesz Opiekunów, skontaktuj się z nami mailowo na adres: kontakt@centrumpracy24.com lub telefonicznie. Ustalimy zasady współpracy i podpiszemy odpowiednią umowę, aby nasza współpraca była legalna i przebiegała bezstresowo.

Jesteś Opiekunem lub Opiekunką i chcesz rozpocząć pracę z naszą firmą? Zajrzyj do zakładki: Zostań opiekunem.

Centrum Pracy 24

Zapraszamy do kontaktu

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez Whatsapp lub Facebook.

Elżbieta - tel. 517 327 233

Zajmuje się rekrutacją, transportem, mediami społecznościowymi i stroną internetową. Porozmawiasz z nią po polsku i po rosyjsku.

Katarzyna - tel. 784 33 4918

Zajmuje się sprawami księgowymi i rachunkowymi, przygotowuje umowy.

Monika - tel. 531 725 004

Utrzymuje kontakty z agencjami i pozyskuje nowych kontrahentów. Porozmawiasz z nią po polsku i po niemiecku.

Kateryna - tel. 531 725 003

Jest odpowiedzialna za rekrutację opiekunek z Ukrainy oraz innych krajów wschodnich. Porozmawiasz z nią po ukraińsku, rosyjsku i po polsku.

Roksana Faber
+49 1763 2075999

Przedstawiciel w Berlinie

Adam Faber
+49 1515 4741570

Przedstawiciel w Berlinie

Scroll to Top