Centrum Pracy 24

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Gliwicach. Od 2012 roku świadczymy usługi pośrednictwa pracy oraz usługi opieki dla seniorów w Niemczech. Satysfakcję czerpiemy z możliwości znalezienia pracy osobom poszukującym zatrudnienia oraz z zadowolenia naszych kontrahentów, którzy poszukują godnych zaufania pracowników, w szczególności opiekunów osób starszych. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję pracownika z podjęcia pracy w naszej firmie oraz jasne i przejrzyste zasady. Nasi pracownicy są godni zaufania i zawsze chętni do pomocy. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dokładają wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Współpraca z nami to:

Jasne i przejrzyste zasady
Pomoc w nagłych wypadkach
Uśmiechnięci koordynatorzy
Mniej zmartwień dla Ciebie
Zapraszamy do współpracy!

Współpracujemy z 14 niemieckimi agencjami. W naszej ofercie najczęściej pojawiają się zlecenia w południowej oraz zachodniej części Niemiec, ale zdarzają się także w innych regionach.

Centrum Pracy 24

Zapraszamy do kontaktu

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez Whatsapp lub Facebook.

Elżbieta - tel. 517 327 233

Zajmuje się rekrutacją, transportem, mediami społecznościowymi i stroną internetową. Porozmawiasz z nią po polsku i po rosyjsku.

Katarzyna - tel. 784 33 4918

Zajmuje się sprawami księgowymi i rachunkowymi, przygotowuje umowy.

Monika - tel. 531 725 004

Utrzymuje kontakty z agencjami i pozyskuje nowych kontrahentów. Porozmawiasz z nią po polsku i po niemiecku.

Kateryna - tel. 531 725 003

Jest odpowiedzialna za rekrutację opiekunek z Ukrainy oraz innych krajów wschodnich. Porozmawiasz z nią po ukraińsku, rosyjsku i po polsku.

Roksana Faber
+49 1763 2075999

Przedstawiciel w Berlinie

Adam Faber
+49 1515 4741570

Przedstawiciel w Berlinie

Scroll to Top